Шуруповерт Makita DF0300
- В наявності
- Код: DF0300

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий шуруповерт Makita DF0300 - це інструмент для загвинчування і вигвинчування шурупів. Модель Makita DF0300 має дві швидкості роботи, що дозволяє регулювати потужність та швидкість загвинчування. Довгий мережевий шнур дає свободу дій під час виконання загортання. Легкий інструмент не втомлює вас під час тривалих робіт.
Комплект поставки:
- інструкція
- картонна коробка
Переваги для користувача:
- нова мережева дриль шуруповерт
- 2-х швидкісний планетаний редуктор з металевими шестернями
- установка 16-ти ступенів крутного моменту, електронне регулювання числа обертів і гальмо двигуна
- автоматична фіксація шпинделя
- швидкий доступ до вугільних щіток
- фіксація курка для безперервної роботи
- шнур 2,5 м з подвійною ізоляцією стійкий до стирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DF0300 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1500 об/хв |


