Шуруповерт Makita DDF485Z акумуляторний (без АКБ та ЗП) (DDF485Z)
- Немає в наявності
- Код: DDF485Z

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шуруповерт Makita DDF485Z акумуляторний (без АКБ) (DDF485Z)
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485Z - призначений для виконання операцій по закручуванню елементів кріплення і створення отворів в різних широко поширених сьогодні матеріалах.
Пропонована техніка функціонує незалежно від мережі, завдяки чому її можна використовувати в різних місцях.
Що стосується діаметра свердління, то в разі вирішення завдань зі сталлю і з каменем він у цього пристрою дорівнює 13 мм, а з деревиною 38 мм.
Кількість оборотів за одну хвилину у оператора є можливість регулювати відповідно до особливостей робіт.
Переваги для користувача:
- швидка, що не вимагає від користувача зусиль заміна оснащення
- є реверс
- спеціальна скоба внизу рукоятки дає можливість фіксувати пристрій на ремені
- невеликі розміри і легкість
- механічна двоступенева передача
- підсвічування робочої області дозволяє без всяких складнощів проводити операції в погано освітлених місцях
- електричне гальмо двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF485Z |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Мoдель | DDF485Z акумуляторний (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1900 об/хв |


