Шуруповерт Makita LXT, 18V, 2x5Ah, DC18RC, Makpac (DDF486RTJ)
- Немає в наявності
- Код: DDF486RTJ

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF486RTJ:
переваги
переваги
- Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
- Максимальна потужність у своєму класі 130 Нм
- Безщітковий двигун постійного струму Makita BL не вимагає технічного обслуговування
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- Надійний редуктор із металевими шестернями
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор числа обертів
- Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння та післясвітлення
- Дуже міцний та ефективний інструмент при тривалій роботі
- Пилозахищений та водостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
- Бічна рукоятка для зручної роботи з інструментом
- Індикатор розряджання акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DDF486RTJ |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ре |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 130 Нм |
| Мoдель | LXT, 18V, 2x5Ah, DC18RC, Makpac |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2100 об/хв |


