Шуруповерт Milwaukee ударний M18 BLPDRC-202C, 60.5 Нм, 2x2Ah, кейс (4933492822)
- В наявності
- Код: 4933492822







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Компактний безщітковий ударний дриль довжиною 145 мм для роботи у важкодоступних місцях
- Удосконалений міцний металевий патрон діаметром 13 мм для швидкої заміни насадок і чудового утримання насадок
- 60,5 Нм крутного моменту - найкраще співвідношення потужності та розміру
- Повністю металевий двосторонній затиск для пояса, щоб швидко та легко повісити інструмент
- Бортовий покажчик рівня палива та світлодіодне освітлення
- Безщітковий двигун, акумуляторна батарея REDLITHIUM™ і електроніка REDLINK™ забезпечують потужність, час роботи та довговічність
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE®
- Оптимізована швидкість для швидшого свердління та кріплення (0–550/0–1700 об/хв)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 4933492822 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 52 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 12 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-1700 об/хв |


