Шуруповерт DeWALT McLaren F1, XR Li-Ion PowerStack 18 В, 2x1.7Ah GFN блок, 206 Нм, TSTAK (DCF85ME2GT)
- Немає в наявності
- Код: DCF85ME2GT







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Особливості DCF85ME2GT
✔ Обмежена серія інструментів DEWALT x McLaren F1 Team є результатом спільного прагнення витримувати будь-які труднощі.
✔ Найменший і найпотужніший ударний шуруповерт XR на 18 В забезпечує легкий доступ у важкодоступних місцях і найкращу швидкість роботи.
✔ DCF850 забезпечує крутний момент 205 Нм у компактному корпусі, що ідеально підходить для широкого спектра застосувань у будівництві та промисловості.
✔ Акумулятори G-Class POWERSTACK мають корпус, стійкий до хімікатів і жиру, а гумова основа служить для того, щоб не залишати слідів на поверхні.
✔ Безщітковий двигун.
✔ Дуже легкий і компактний дизайн.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Повністю прогумована анатомічна рукоятка. Прекрасне розважування за масою, можна поставити інструмент на поверхню.
✔ 3 швидкості (2 швидкості і режим ″PrecisionDrive″). Унікальний режим ″PrecisionDrive″ для роботи з гвинтами, що вимагають докладання великого зусилля.
✔ Поставляється з 2 батареями Compact POWERSTACK GFN блок і зарядним пристроєм DCB1102 в TSTAK.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.7 A/г |
| Артикул | DCF85ME2GT |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний крутний момент | 206 Нм |
| Мoдель | McLaren F1, XR Li-Ion PowerStack 18 В, 2x1.7Ah GFN |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-1000, 0-2800, 0-3250 об./хв |


