Шуруповерт Skil акумуляторний безщітковий ударний 3085 CA XP (без АКБ та ЗП) (CD1E3085CA)
- Немає в наявності
- Код: CD1E3085CA

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний безщітковий ударний дриль-шурупокрут Skil 3085 з високим крутним моментом 130 Нм та технологією захисту користувача ANTIKICKBACK — це надзвичайно потужний двошвидкісний акумуляторний ударний дриль-шурупокрут, що входить до лінійки безщіткових інструментів Skil серії XP. Інструменти XP забезпечують виняткову продуктивність та довговічність завдяки своїм високим характеристикам та вдосконаленим безщітковим двигунам із цифровим керуванням. Як і всі інші акумуляторні інструменти Skil «20V Max», ця модель працює на передовій акумуляторній платформі PWRCORE 20. Завдяки своїй винятковій продуктивності та інтелектуальній потужності Skil 3085 є правильним вибором для свердління дерева, металу та навіть цегляної кладки. Ви можете використовувати його як для найскладніших робіт із закручування шурупів, так і для високошвидкісного свердління отворів більшого розміру. Безщітковий двигун забезпечує більшу потужність, більшу ефективність і термін служби в 10 разів довше, ніж аналогічний двигун.
Інтелектуальна технологія ANTIKICKBACK підвищує захист користувача, відключаючи інструмент у разі заклинювання оснастки під час роботи. Інструмент має дві швидкості та 24+1+1 налаштування крутного моменту для звичайного свердління та ударного свердління, а також для точних результатів закручування. Завдяки перемикачу функцій можна легко перемикатися між загвинчуванням, свердлінням і ударним свердлінням. Цей інструмент оснащений суцільнометалевим безключовим патроном з храповим механізмом діаметром 13 мм, що забезпечує оптимальну міцність захоплення біт. Відмінний огляд робочого простору забезпечується вдосконаленим світлодіодним підсвічуванням з двома режимами, включаючи режим ліхтаря. Автоматичне блокування шпинделя дозволяє легко змінювати аксесуари. Загалом цей універсальний інструмент дійсно пропонує все, що вам потрібно: надійну літій-іонну акумуляторну платформу, регульовану швидкість для повного контролю та ергономічну прогумовану ручку, що забезпечує додатковий комфорт роботи. Skil 3085 CA поставляється з двосторонньою битою та кліпсою для ременя.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Skil 3085 «20V Max» (18 В) працює на акумуляторній платформі PWRCORE 20, яка сумісна з усіма інструментами Skil «20V Max».
Система PWRCORE 20 включає наші кращі акумулятори та зарядні пристрої, які оснащені унікальними запатентованими технологіями. Технологія охолодження акумулятора KEEPCOOL збільшує час автономної роботи до 25% та подвоює термін служби батареї. А технологія «ACTIVCELL» забезпечує максимальну продуктивність та оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої PWRCORE 20 на 100% сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами Skil PWRCORE 20, що забезпечує максимальну гнучкість.
Батарея не входить до комплекту.
Інтелектуальна технологія ANTIKICKBACK підвищує захист користувача, відключаючи інструмент у разі заклинювання оснастки під час роботи. Інструмент має дві швидкості та 24+1+1 налаштування крутного моменту для звичайного свердління та ударного свердління, а також для точних результатів закручування. Завдяки перемикачу функцій можна легко перемикатися між загвинчуванням, свердлінням і ударним свердлінням. Цей інструмент оснащений суцільнометалевим безключовим патроном з храповим механізмом діаметром 13 мм, що забезпечує оптимальну міцність захоплення біт. Відмінний огляд робочого простору забезпечується вдосконаленим світлодіодним підсвічуванням з двома режимами, включаючи режим ліхтаря. Автоматичне блокування шпинделя дозволяє легко змінювати аксесуари. Загалом цей універсальний інструмент дійсно пропонує все, що вам потрібно: надійну літій-іонну акумуляторну платформу, регульовану швидкість для повного контролю та ергономічну прогумовану ручку, що забезпечує додатковий комфорт роботи. Skil 3085 CA поставляється з двосторонньою битою та кліпсою для ременя.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Skil 3085 «20V Max» (18 В) працює на акумуляторній платформі PWRCORE 20, яка сумісна з усіма інструментами Skil «20V Max».
Система PWRCORE 20 включає наші кращі акумулятори та зарядні пристрої, які оснащені унікальними запатентованими технологіями. Технологія охолодження акумулятора KEEPCOOL збільшує час автономної роботи до 25% та подвоює термін служби батареї. А технологія «ACTIVCELL» забезпечує максимальну продуктивність та оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої PWRCORE 20 на 100% сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами Skil PWRCORE 20, що забезпечує максимальну гнучкість.
Батарея не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | CD1E3085CA |
| Вага (кг) | 1,65 |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, додаткова рукоятка, металева скоба для кріплення до ременя, біта, документація, без заря |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 130 Нм |
| Мoдель | акумуляторний безщітковий ударний 3085 CA XP (без |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 24 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-2100 об/хв |


