Шуруповерт Milwaukee M12 FDDXKIT-0X, 34Нм, 4 насадки FIXTEC, HD кейс (без АКБ та ЗП) (4933471332)
- Немає в наявності
- Код: 4933471332







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Високопродуктивний компактний дриль-шурупокрут 4 в 1 забезпечує максимальну універсальність
- Знімний патрон і 4 різних насадки підійдуть для безлічі застосувань
- Гніздо ¼˝ за патроном дає змогу за потреби скоротити довжину інструмента до 130 мм
- Схоплення за віссю застосування для чудового контролю
- Безщітковий двигун POWERSTATE забезпечує крутний момент 34 Нм
- Магнітний тримач для легкого доступу до біт
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS забезпечує чудовий захист від перевантаження інструмента й акумулятора, що дає унікальне підвищення продуктивності під навантаженням
- Акумулятори REDLITHIUM мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність, що дає змогу збільшити час роботи та термін служби
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4933471332 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація, без зарядного пристрою, без |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Мoдель | M12 FDDXKIT-0X, 34 Нм, 4 насадки FIXTEC, HD кейс (б |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 16 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1600 об/хв |


