Шуруповерт Black&Decker 18 В, 28 Нм, 650 об/хв, 1.03 кг (без АКБ та ЗП) (BDCDD18N)
- Немає в наявності
- Код: BDCDD18N



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості BDCDD18N
✔ 11 положень регулювання муфти крутного моменту для ідеального загвинчування в різні матеріали з різними розмірами гвинтів.
✔ Потужність і швидкість для свердління в дерево, метал і для всіх завдань із загвинчування.
✔ Компактний і легкий, для більшого комфорту і контролю.
✔ Зміна оборотів від натискання на курок для максимального контролю всіх застосувань свердління і загвинчування.
✔ Протиковзка м’яка ручка, що забезпечує комфорт при використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | BDCDD18N |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсві |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, документація, Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Мoдель | 18 В, 28 Нм, 650 об/хв, 1.03 кг (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-650 об/хв |


