Шуруповерт DeWALT XR Li-Ion 12 В зі змінними насадками, 57.5 Нм, TSTAK (без АКБ та ЗП) (DCD703NT)
- Немає в наявності
- Код: DCD703NT







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DCD703NT
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Повністю гумова анатомічна рукоятка.
✔ Безщітковий двигун.
✔ Дуже легкий та компактний дизайн.
✔ Розроблений для покращення доступу до важкодоступних місць, цей комплект дриля-шуруповерта має 4 спеціальні насадки.
✔ Легко свердліть та закріплюйте в обмеженому просторі за допомогою насадки з прямим кутом 1/4 дюйма, а швидкознімна насадка з шестигранною головкою 1/4 дюйма забезпечує високу продуктивність у складних кутових місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCD703NT |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, документація, насадка - 3 шт |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 57.5 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-425, 0-1500 об/хв |


