Шуруповерт Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 (851875)
- Немає в наявності
- Код: 851875







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шурупокрут Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 застосовується для механізації монтажних, складальних, оздоблювальних робіт при будівництві, при виконанні слюсарних, столярних, меблевих робіт з використанням нарізних з’єднань шурупами, гвинтами, при свердлінні матеріалів та інших роботах з використанням швидкісного обертання (шліфування, полірування, переміщування тощо).
Ця модель призначена для побутового користування і поєднує в собі сучасні рішення для продуктивної та безпечної роботи на тривалий час.
В конструкції Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 застосовані:
Особливості:
Ця модель призначена для побутового користування і поєднує в собі сучасні рішення для продуктивної та безпечної роботи на тривалий час.
В конструкції Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 застосовані:
- свердлильний від’ємний швидкозатискний патрон без ключа
- електронний регулятор/вимикач для плавної зміни швидкості обертання патрона в залежності від характеру виконуваних робіт
- реверс
- механічне регулювання крутного моменту
- літій-іонна акумуляторна батарея
- автономний зарядний пристрій для зарядки акумуляторних батарей виробу
Особливості:
- З'ємний патрон
- Відсутність ефекту пам'яті та відсутність саморозряду батарей
- Дві швидкості Функція "реверс"
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Гальмо вибігу
- Робота з бітами-викрутками без патрона
- Можливість встановлення патрона зі свердлом на шпиндель зі вставленою бітою-викруткою
- Дві компактні Li-ion батареї в комплекті
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 851875 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


