Шуруповерт Makita HP0300
- В наявності
- Код: HP0300


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний дриль Makita HP0300 - це професійний інструмент для свердління з ударом, свердління і загвинчування. Модель Makita HP0300 має два режими роботи з ударом і без удару, для більшої універсальності. Наявність швидкозатискного патрона дозволяє легко і просто змінити оснастку без необхідності в додатковому інструменті.
Комплект поставки:
- картонна коробка
- інструкція
Переваги для користувача:
- швидка заміна вугільних щіток
- зручно розташований перемикач реверсу
- ключовий патрон 10 мм забезпечує легку зміну біти однією рукою
- зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- регулятор числа обертів
- передбачений режим для свердління в кам'яній кладці
- довжина кабелю 2,5 метра
- редуктор встановлений як у акумуляторних моделях
- втоплена кнопка блокування для безперервного використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP0300 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1500 об/хв |


