Шуруповерт Makita CXT Slider, 30 / 14Нм (без АКБ и БП) (HP331DZ)
- Немає в наявності
- Код: HP331DZ



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita CXT Slider, 30 / 14Нм (без АКБ і БП) (HP331DZ)
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Makita HP331DZ - акумуляторний інструмент для ефективного і швидкого загвинчування, свердління і свердління з ударом з живленням від нової лінійки акумуляторних блоків Li-Ion 10,8 В Slider.
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Makita HP331DZ - модифікація з серії HP331D, що поставляється як каркас, без ЗУ, АКБ і кейса.
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Makita HP331DZ оснащена швидкозатискним патроном 10 мм і максимальним моментом затягування 30 нм.
З метою забезпечення максимальної потужності при загвинчуванні, верхня задня частина рукоятки має ергономічну і зручну форму, відповідну U - образному простору між великим і вказівним пальцем користувача.
Ребриста рукоятка з гумовими вставками забезпечує надійний захват і повний контроль над інструментом навіть при роботі однією рукою.
Особливості моделі Makita HP331DZ:
- 10 мм швидкозатискний патрон
- Регулювання крутного моменту - 18 ступенів
- Регулювання числа обертів за допомогою куркового перемикача
- Механічна трансмісія з 2 швидкостями
- Світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвічення
- Затиск для кріплення до ременя
- Живлення від нових літій-іонних акумуляторів Makita 10,8 В Slider BL1015 1,5/BL1040B 4,0 А-ч
- Індикатор заряду акумулятора (4-сегментний світлодіод)
- Найбільш ефективна ергономічна рукоятка для шуруповертів
- Поставляється як "каркас" - без комплектації акумуляторними блоками, зарядним пристроєм і кейсом.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 21 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Мoдель | CXT Slider, 30/14 Нм (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 10.8 B |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1700 об/хв |


