Шуруповерт Stanley FatMax, ударний, Li-lon 18В, 50 Нм, 2 АКБ + ЗП, кейс (SFMCD711C2K)
- Немає в наявності
- Код: SFMCD711C2K





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості SFMCD711C2K
- Акумуляторний ударний двошвидкісний дриль/шуруповерт 20 В MAX в комплекті з двома акумуляторними батаєрами Li-Ion/20,0 В/1,5 Ач та зарядним пристроєм у пластиковій валізці.
- Швидкозатискний патрон 1 - 13 мм, 22 положення регулювання моменту, що крутить, двошвидкісний редуктор 0-350/1.500 об/хв, продуктивність 0-5.950/25.500 уд/хв, світлодіодне підсвічування, крутний момент 50 Нм. 50 мм/метал – до 13 мм/цегла – до 13 мм. Індикатор рівня заряду акумулятора.
- Час повного заряджання акумулятора – до 70 хвилин. Пластикова валіза для зберігання та транспортування. Акумулятори мають світлову індикацію рівня заряду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | SFMCD711C2K |
| Вага (кг) | 3.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Мoдель | FatMax, ударний, Li-lon 18В, 50 Нм, 2 АКБ + ЗП, ке |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 22 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-350, 0-1500 об/хв |


