Шуруповерт Makita DDF484RTE
- Немає в наявності
- Код: DDF484RTE



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Makita DDF484RTE
- акумулятор заряджається швидко, функціонує витривало;
- швидкість обертання шпинделя і крутний момент регулюються під конкретний оброблюваний матеріал;
- реверсний хід допомагає викручувати гвинти, звільняти заклинили насадку;
- ключовий патрон забезпечує оперативну заміну оснащення, дозволяє витрачати мінімум часу на складання інструменту;
- вбудований світлодіод гарантує комфортну роботу в умовах поганої освітленості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DDF484RTE |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 54 Нм |
| Мoдель | DDF484RTE |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-2000 об/хв |


