Шуруповерт GTM DSI18/80BL з ударом, 18В, 80Нм, 2шв (без АКБ та ЗП) (DSI18/80BL_BARE TOOL)
- Немає в наявності
- Код: DSI18/80BL_BARE TOOL

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM DSI18/80BL - безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 80 Н*м, а також є режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/80BL:- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 80 Н*м - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 450/1800 об/хв - максимальні обороти
- 20 режимів налаштування крутного моменту
- 9*90 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- Режим свердління з ударом
- 5200/18200 уд/хв - частота ударів
- 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 13 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в цеглині та м'якому бетоні.
- Реверс
- LED-підсвічування
- Шурупокрут GTM DSI18/80BL
- Гак для носіння на поясі
- Додаткова рукоятка
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DSI18/80BL_BARE TOOL |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, індикація зарядки акумулятора, додаткова рукоятка, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, додаткова рукоятка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 80 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1800 об/хв |


