Шуруповерт DeWALT DCD710D2
- В наявності
- Код: DCD710D2





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWALT — прекрасний вибір для роботи у важкодоступних місцях. Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання. Цей потужний компактний дриль з 15-позиційним регулятором крутного моменту підходить для роботи на будь-якій поверхні: як для свердління, так і для закручування саморізів будь-якого розміру.
Особливості:
- Потужний 10.8 В дриль-шурупокрут останнього покоління
- Новий унікальний акумулятор XR Li-Ion ємністю 2.0 А·год
- Компактний, ергономічний дизайн, легка вага
- 15-ступеневий регулятор крутного моменту для роботи з різними матеріалами та шурупами різного розміру
- Ергономічна прогумована ручка забезпечує зручність і комфорт користувача
- Параболічний профіль вимикача дадуть нагоду якнайкраще контролювати швидкість обертання
- 10 мм одномуфтовий швидкозатискний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя для швидкої зміни приладдя
- 2-швидкісний редуктор, регульована швидкість і реверс
- Електронне гальмо двигуна для миттєвої зупинки
- Надійний, охолоджуваний вентилятором електродвигун для максимальної потужності та продуктивності
- Повністю металевий редуктор для найкращого передавання енергії та збільшення терміну експлуатації інструменту
- Світлодіодна підсвітка забезпечує максимальне освітлення робочої зони
- Li-Ion зсувний акумулятор
- Форма Li-Ion зсувного акумулятора забезпечує якнайкращу стійкість у вертикальному положенні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCD710D2 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 25 Нм |
| Напруга акумулятора | 10.8 B |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |


