Шуруповерт Ryobi ONE+ HP RPD18X-242S 18V 1х2Ah, 1х4Ah, 95Нм, 500·2100об/хв, сумка (5133005283)
- Немає в наявності
- Код: 5133005283





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Ryobi RPD18X-242S (код товару: 5133005283) серії ONE+ High Performance 18В працює на основі інноваційної безщіткової технології. Завдяки запатентованій електроніці та інтелектуальній акумуляторній технології безщітковий двигун забезпечує максимальну продуктивність інструменту.
Описание товара Ryobi Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний ONE+ HP RPD18X-242S 18В 1х2А·год 1х4А·год ЗП 95Нм 500·2100об·хв 1.3кг сумка
Акумуляторний ударний шурупокрут-дриль найпоширеніший електроінструмент, призначений для всіх будівельних, монтажних, ремонтних, оздоблювальних робіт і т.п. Залежно від устаткування, що використовується, він дає можливість обробки широкого спектру матеріалів і завдань. Ідеально підходить для свердління стін, дерева, металу, пластмаси, загвинчування болтів та гайок, а також шліфування та полірування.
Самозатискний суцільнометалевий патрон діаметром 13 мм (1/2 дюйма) в поєднанні з величезним моментом, що крутить, до 95 Нм дозволяє використовувати більші приладдя, що робить інструмент дуже універсальним в різних областях застосування.
Завдяки різним налаштуванням муфти можливе контрольоване загвинчування. 24 налаштування крутного моменту.
Управління напрямом обертання. Регульований за швидкістю спусковий гачок
Світлодіодне освітлення підсвічує робочу зону для кращої видимості.
Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 2.0 А·год і 4.0 А·год дозволяють використовувати ударний акумуляторний шурупокрут-дриль RPD18X-242S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі.
Акумулятори сумісні з інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 4 A/г |
| Артикул | 5133005283 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | блокування вмикання, додаткова рукоятка, реверс, регулювання числа обертів відповідно до матеріалу |
| Діаметр свердління дерева | 54 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, документація, Сумка, акумулятор - 2шт, шуруповерт-дриль |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 95 Нм |
| Мoдель | ONE+ HP RPD18X-242S 18V 1х2Ah, 1х4Ah, 95Нм, 500210 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | сумка |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 22 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-2100 об/хв |


