Шуруповерт Milwaukee M12 FDDXKIT-202X, 34 Нм, 2x2Аг, 4 насадки, кейс (4933464979)
- Немає в наявності
- Код: 4933464979







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий двигун MILWAUKEE POWERSTATE, акумулятори REDLITHIUM та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUS забезпечують чудову потужність, час роботи та термін служби. Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M12
- Високопродуктивний компактний дриль шурупокрут 4 в 1 забезпечує максимальну універсальність
- Знімний патрон і 4 різні насадки підійдуть для багатьох застосувань
- Гніздо ¼″ за патроном дозволяє за потреби скоротити довжину інструменту до 130 мм
- Хват по осі застосування для чудового контролю
- Безщітковий двигун POWERSTATE забезпечує крутний момент 34 Нм
- Магнітний тримач для легкого доступу до біт
- Наша система FUEL докорінно змінює баланс сил в акумуляторних технологіях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 4933464979 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ре |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Мoдель | M12 FDDXKIT-202X, 34 Нм, 2x2Аг, 4 насадки, кейс |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 16 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1600 об/хв |


