Шуруповерт Black&Decker BDCDC18B
- В наявності 1 од.
- Код: BDCDC18B



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Black&Decker BDCHD18B — потужний та компактний акумуляторний дриль-шурупокрут з акумулятором на 18 В. Має оновлений ергономічний дизайн і повністю виконає завдання, що виникають, будь-якого «домашнього» майстра. Також треба зазначити привабливе співвідношення ціни/продуктивності/якості. Модель обладнана 10 мм швидкозатискним патроном, що полегшить і пришвидшить заміну аксесуарів.
Особливості:
- Високопродуктивний акумуляторний дриль-шурупокрут є невіддільною частиною будь-якого набору інструментів
- Лінійно-іонний акумуляторний дриль-шурупокрут Black&Decker 18 В забезпечує швидкість, крутний момент і час автономної роботи, необхідні для виконання будь-якого завдання свердління в різних матеріалах, включно з деревиною, металом і пластмасою
- 10-позиційна муфта забезпечує продуктивність, необхідну для керованого свердління, тоді як компактна та легка конструкція дає вам комфорт під час роботи на висотах і доступ до найвужчих місць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BDCDC18B |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-650 об/хв |


