Шуруповерт DeWALT DCD996NT (без АКБ та ЗП) (DCD996NT)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD996NT


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна безщітковий ударний дриль/шурупокрут DeWalt DCD996NT в лінійці 18 В XR Li-Ion XRP.
Новий потужний дриль-шурупокрут зі збільшеною продуктивністю свердління в камені.
- Новий 3-позиційний вмикач LED-підсвітки робочої ділянки з функцією ліхтаря на 20 хвилин.
- Безшумний 3-швидкісний редуктор забезпечує кращу продуктивність і довгий термін служби інструменту.
- 11-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і із шурупами різного розміру.
- Інструмент постачається у валізі TStak, сумісній з іншими валізами TStak, які об'єднуються в зручну систему зберігання/транспортування інструменту.
- 13 мм патрон із храповиком і автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка забезпечують контроль над інструментом і комфорт користувача.
- Інструмент із нової інтелектуальної літій-іонної Серії XR, розробленої для ефективного та швидкого виконання роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCD996NT |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | додаткова рукоятка, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 55 мм |
| Діаметр свердління металу | 15 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, тримач біт, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 95 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1300, 0-2000 об/хв |


