Шуруповерт Milwaukee ударний M18 FID3-502X, 226 Нм, 2x5Ah (4933479865)
- Немає в наявності
- Код: 4933479865







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Вища енергоефективність під навантаженням із чудовим крутним моментом 226 Нм
- Вища швидкість водіння порівняно з попередньою моделлю, до 3900 об/хв і 4400 об/хв
- Надзвичайно компактна конструкція, загальна довжина всього 113 мм для доступу в тісне місце
- DRIVE CONTROL дозволяє користувачеві перемикатися між чотирма різними налаштуваннями швидкості та крутного моменту, щоб максимально збільшити універсальність застосування
- Режим 1 для точної роботи
- Режим 2 допомагає запобігти пошкодженню кріплень і матеріалу
- Режим 3 забезпечує максимальну продуктивність для найскладніших додатків
- Режим 4 є оптимальним між точною роботою та максимальною продуктивністю та автоматично регулює швидкість, удари та крутний момент
- Індивідуальний моніторинг елементів батареї оптимізує час роботи інструменту та забезпечує тривалий термін служби пакета
- Шестигранний патрон ¼″ для швидкої та легкої заміни насадок
- ДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун POWERSTATE™ від MILWAUKEE®, акумуляторна батарея REDLITHIUM™ і електронний інтелект REDLINK PLUS™ забезпечують виняткову потужність, час роботи та довговічність
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний крутний момент | 226 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-1750, 0-3000, 0-3900 об/хв |


