Шліфмашина кутова Metabo WE 2200-230 230мм 2200Вт 6600об·хв 5.2кг
- Немає в наявності
- Код: 606437000




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина Metabo WE 2200-230 – Надійний мотор. Плавний пуск завдяки обмеженню пускового струму запобігає ривок інструменту при запуску. Додаткова рукоятка може бути встановлена в трьох положеннях:зліва, справа або зверху. Міра вимикача:блокування проти випадкового увімкнення.
Особливості моделі:
- Інноваційний двигун Metabo Marathon – з захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації.
- Захисний кожух легко встановлюється без інструмента; фіксація із захистом від провертання.
- Захист двигуна – відключаються вугільні щітки.
- Гасіння вібрацій і зручна робота – додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) при безперервній експлуатації. Може бути встановлена в трьох положеннях:зліва, справа або зверху.
- Запобіжний вимикач:блокування проти випадкового увімкнення.
- Плавне робота – обмеження пускового струму з плавним пуском запобігає ривок інструменту при запуску.
- Безпечна робота – електронне запобіжний відключення двигуна при заклинювання шліфувального круга.
- Захист від повторного пуску – запобігає випадкове пуску після переривання енергопостачання.
- Захист від перевантажень – електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації.
- Система світлового оповіщення – світлодіодний сигнал буде сповіщати про особливі ситуації, наприклад, при спрацьовуванні захисту від повторного пуску або перегрів інструменту.
- Поворотна основна рукоятка – висока безпека і краще керування при різанні.
- Кнопка нефіксіруемие вимикача – модель без фіксації вимикача під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 606437000 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, блокування шпинделя, захисний кожух, захист від ненавмисного пуску, плавний пуск |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, ключ під два отвори, опорний фланець, гайка з двома торцевими отворами |
| Максимальні обороти, об / хв | 6600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


