Шліфмашина ексцентрикова Einhell TC-RS 425 E 425Вт 125 мм 12000-26000кол·хв 1.7кг
- В наявності
- Код: 4462005







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрикова шліфувальна машина Einhell TC-RS 425 E — потужний і надійний інструмент, який використовується там, де шліфуються не тільки рівні, але й нерівні поверхні з дерева, деревних матеріалів або пофарбованих поверхонь. Завдяки електроніці контролю швидкості його продуктивність шліфування може бути оптимально адаптована до матеріалу, який потрібно обробити, і відповідного завдання.
Ексцентрикова шліфувальна машина вражає високим рівнем шліфування. TC-RS 425 E потужністю 425 Вт оснащений 125-мм шліфувальним диском із кріпленням на мікро-липучках, щоб наждачний папір можна було замінити за лічені секунди та прилягати до шліфувальної пластини без зминання. Ексцентрикова шліфувальна машина працює з великим коливальним контуром 2.5 мм і швидкістю коливання від 12 000 до 26 000 за хвилину. Завдяки ергономічним поверхням з м’якою рукояткою та додатковій верхній ручці гарантується зручне використання навіть під час тривалих робочих завдань. Для чистої роботи без пилу пристрій має інтегровану систему відведення пилу з мішком для пилу та 35-мм перехідником відведення, до якого можна підключити пилосос для вологого/сухого прибирання. Мережевий кабель довжиною 2 метри забезпечує широкий діапазон дії.
Особливості:
Ексцентрикова шліфувальна машина вражає високим рівнем шліфування. TC-RS 425 E потужністю 425 Вт оснащений 125-мм шліфувальним диском із кріпленням на мікро-липучках, щоб наждачний папір можна було замінити за лічені секунди та прилягати до шліфувальної пластини без зминання. Ексцентрикова шліфувальна машина працює з великим коливальним контуром 2.5 мм і швидкістю коливання від 12 000 до 26 000 за хвилину. Завдяки ергономічним поверхням з м’якою рукояткою та додатковій верхній ручці гарантується зручне використання навіть під час тривалих робочих завдань. Для чистої роботи без пилу пристрій має інтегровану систему відведення пилу з мішком для пилу та 35-мм перехідником відведення, до якого можна підключити пилосос для вологого/сухого прибирання. Мережевий кабель довжиною 2 метри забезпечує широкий діапазон дії.
Особливості:
- Міцна, потужна ексцентрикова шліфувальна машина для широкого спектру завдань
- Швидкісна електроніка для роботи відповідно до матеріалу та застосування
- Найтонше шліфування із високою продуктивністю завдяки ексцентричному принципу
- Легка та швидка заміна наждачного паперу завдяки мікрокріпленню на липучці
- Безпечна та приємна робота завдяки м’якій накладці
- Активне видалення пилу забезпечує чисте робоче середовище
- Видалення пилу як інтегроване, так і з підключенням для зовнішнього видалення
- В комплекті наждачний папір (1 х Р60, 1 х Р80, 1 х Р120)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4462005 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додаткові характеристики | можливість підключення універсального будівельного пилососа, регулювання обертів |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Ексцентрикова шліфувальна машина, Мішечок для пилу, Шліфпапір 3 шт (Р60/80/120) |
| Максимальні обороти, об / хв | 26000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


