Шліфмашина кутова акумуляторна Einhell TE-AG 18/115 QLI - Solo115 мм 18В 8500об·хв РХС 1.7кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 4431165







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова Einhell TE-AG 18/115 Q Li - це бездротовий інструмент, що відноситься до серії аккумуляторних інструментів Einhell Power X-Change. Шліфмашина працює на літій-іонному акумуляторі напругою 18 вольт, що входить до системи Power X-Change. Акумулятор не входить у комплект і може бути придбаний окремо з іншими інструментами Power X-Change. Шліфмашина оснащена кругом з діаметром 115 мм. Цей розмір диска робить її зручною для шліфування та обробки різних матеріалів, включаючи метал, дерево та кераміку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4431165 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 8500 об/хв |
| Мoдель | TE-AG 18/115 Q Li — Solo PXC 115 мм, 18 В, 8500 об/ |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, швидкозатискна гайка, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), захист |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


