Шліфувальна машина Stanley FatMax, 850W, 12000 об/хв, d=125 мм, 2.3 кг (FMEG220)
- В наявності 1 од.
- Код: FMEG220







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості FMEG220
✔ Потужний 850 Вт двигун для оптимальної продуктивності різання.
✔ М’який старт зменшує переміщення пристрою при включенні, що підвищує комфорт користувача.
✔ Прогумоване литьове стиснення для комфорту.
✔ Пилесборний перемикач і вугільні щітки для максимального терміну служби.
✔ Легкодоступне кріплення вала.
✔ Перемикач нульової напруги запобігає випадковому запуску пристрою.
✔ Система NO VOLT, плавний пуск.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FMEG220 |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | інтелектуальне зниження/збільшення обертів |
| Тип | болгарки (КШМ) |


