Шліфувальна машина Зеніт полірувальна ЗПМ-180/1800 профи (833582)
- В наявності 1 од.
- Код: 833582




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Зеніт ЗПМ-180/1800 Профі — це напівпрофесійний інструмент, використовують для шліфування пофарбованих і лакових поверхонь. Полірувальна машина облаштована потужним електродвигуном потужністю 1800 Вт із регулюванням обертів і плавним пуском, це збільшить термін роботи полірувальної машини й допоможе налаштувати апарат під оброблюваний матеріал, суттєво збільшує ефективність роботи.
Високий ресурс роботи полірувальної машини дає змогу легко обробляти великі об'єми поверхонь, що дуже комфортно. Інструмент має залізний корпус редуктора, завдяки чому поліпшується теплообмін і надійність. Полірувальна машина облаштована кнопкою фіксації шпинделя, що дає змогу швидко та комфортно змінювати диск.
Особливості:
- Потужний двигун
- Фіксатор шпинделя
- Металевий корпус редуктора
- Регулювання швидкості
- Чудова збалансованість
- Високий ресурс роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 833582 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Полірувальна шліфмашина ЗПМ-180/1800 профі, Посібник з експлуатації, Гарантійний талон, Додаток №1 (Список сервісних центрів), Комплект щіток електродвигуна (2 шт.), Переднє руків'я, Полірувальний диск, Вилковий ключ, |
| Максимальні обороти, об / хв | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для авто |
| Особливості | регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | полірувальні |


