Шліфувальна машина Stark RS 400 (150400010)
- Немає в наявності
- Код: 150400010

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stark RS 400 — ексцентрикова шліфувальна машина, призначена для шліфування дерев'яних, металевих, пластмасових та пофарбованих поверхонь.
Особливості:
- Професійна основа
- Прогумований кабель 2 м
- Сталеві японські підшипники
- Чисте та професійне шліфування
- Система відведення пилу
- Збільшена потужність
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашина
- Інструкція щодо експлуатації
- Пиловий мішок
- Шліфувальна подушка
- Патрубок для під'єднання до пилососа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150400010 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Ексцентрикова шліфмашина, Інструкція з експлуатації , Пиловий мішок , Шліфувальна подушка , Патр |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Мoдель | RS 400 |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


