Шліфувальна машина Makita GA5050R
- Немає в наявності
- Код: GA5050R

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка Makita GA5050R підходить для щоденного інтенсивного використання. Функція запобігання повторного запуску блокує випадковий запуск навіть за умови підключення інструмента до мережі живлення при ввімкненому вимикачі. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту. Спеціальна проушина посилена металом для фіксації ременя при роботі на висоті.
Комплект поставки:- бічна рукоятка
- захисний кожух
Переваги для користувача:
- запобігання повторного запуску
- двигун надійно захищений від пилу
- збільшена кнопка фіксації вала на корпусі для зручного натискання навіть в рукавичках
- збільшений ресурс двигуна і вугільних щіток
- бічна рукоятка збільшена для зручності і зменшення втоми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GA5050R |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Мoдель | GA5050R |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


