Шліфувальна машина Tekhmann TAG-12/1400 VS (850203)
- Немає в наявності
- Код: 850203

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулювання швидкості дає вибирати частоту обертання шпинделя, дає змогу використовувати болгарку під час оброблення різних типів поверхонь (фарбованих, полімерних та ін.).
Абразивні диски, що обертаються з високою швидкістю, дають змогу механізувати обробку та підвищити її ефективність.
Однофазний колекторний електродвигун, міститься в пластиковому несному корпусі, має потужні властивості.
Ергономічна передня ручка підвищує зручність використання інструменту в роботі.
Наявність сервісних кришок дає змогу швидко міняти щітки двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22,2 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Шліфмашина, Документація, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Мoдель | TAG-12/1400 VS |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


