Шліфувальна машина GTM AG180/1800M 1800Вт (AG180/1800M)
- В наявності 1 од.
- Код: AG180/1800M



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Болгарка GTM AG180/1800M - це потужний та надійний інструмент, який стане незамінним помічником на будівельному майданчику або в господарстві. Її потужність 1800 Вт та обертова швидкість до 9500 об/хв забезпечують високу продуктивність та ефективність роботи.
Кутова шліфувальна машина GTM AG180/1800M виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують надійність та довговічність. Її конструкція дозволяє зручно та безпечно виконувати різноманітні завдання зі шліфування та різання металевих та кам'яних поверхонь.
Крім того, Болгарка GTM AG180/1800M має зручну ручку з антиковзним покриттям та захисний кожух, який забезпечує безпеку під час роботи. Інструмент також оснащений системою захисту від перевантаження, що запобігає його перегріванню та підвищує його ефективність.
Купуючи Болгарку GTM AG180/1800M ви отримуєте високоякісний та потужний інструмент, який забезпечить вам високу продуктивність та якість виконаної роботи. Замовлення можна зробити на нашому сайті GTM-ukraine.com.ua, а швидка доставка та професійні консультації з питань використання інструменту допоможуть вам отримати максимальну користь від його використання.
Основні переваги GTM AG180/1800M:
- Професійна серія інструментів
- 180 мм – максимальний діаметр диска
- 1800 Вт – максимальна вихідна потужність
- 9500 об/хв - частота обертів на холостому ході
- Двигун з мідною обмоткою
- Посилений редуктор у магнієвому корпусі
- Захист від пилу
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина AG180/1800M
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AG180/1800M |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, додаткова рукоятка, захисний кожух, підтримка постійного числа обертів |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 9500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, швидкозатискна гайка, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), захист від перегрівання, швидкознімний кожух |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


