Шліфувальна машина Ryobi полірувальна R18P-0 ONE+ 18В 125мм, випадкова орбіта, рег. швидкості (без АКБ та ЗП) (5133004845)
- В наявності 1 од.
- Код: 5133004845






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина полірувальна Ryobi R18P-0, акумуляторна ONE+, 18В, 125 мм, рандомна орбіта, регулювання швидкості, solo (без АКБ та ЗП). Потужна полірувальна машина призначена для видалення подряпин та задир, ідеальна для обслуговування автомобілів. Регулювання швидкості дозволяє досягати ідеальних результатів незалежно від того, чи видаляєте ви подряпини, поліруєте поверхню або наносите захисний віск. Складна траєкторія руху підошви, коли обертальний рух поєднується з коливальним, дозволяє уникнути ефекту розводів або затирів, що повторюються. Передня ручка для комфортної роботи. Кріплення насадок Велькро для простої та швидкої їх заміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 5133004845 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | передня рукоятка |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина, документація, без зарядного пристрою, без акумулятора |
| Максимальні обороти, об / хв | 7500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику, для авто |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | полірувальні |


