Шліфувальна машина Black&Decker 18V, 4Ah, 125 мм, 8600 об/хв (BCG720M1)
- Немає в наявності
- Код: BCG720M1







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Black&Decker BCG720M1 — практична, надійна, маневрова болгарка. Працездатний, збалансований і довговічний інструмент. Добре зарекомендував себе в роботі з різання, зачищення і шліфування різноманітних матеріалів.
Особливості:
- Косозубі металеві шестерні редуктора забезпечують найвищий рівень надійності та низьку вібрацію
- Низькопрофільний корпус редуктора забезпечує чудову ергономіку та триваліший термін експлуатації
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою та блокування вимикача для швидкого різання й підвищеної безпеки роботи
- Регулювання захисного кожуха без ключа
- 3-позиційна бічна ручка "під кутом" для зручності роботи
- Швидкозатискна гайка забезпечує швидку зміну диска
- Акумулятор високої ємності забезпечить тривалу безперебійну роботу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 4 Аг |
| Артикул | BCG720M1 |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Кутова акумуляторна шліфмашина, Комплект фланців, Спецключ, Один акумулятор 18 В/4 А·год Зарядний |
| Максимальні обороти, об / хв | 8600 об/хв |
| Мoдель | 18V, 4Ah, 125 мм, 8600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | швидкозатискна гайка |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


