Шліфувальна машина DeWALT 18В XR Li-lon, 125мм, 3000-9000 об/хв, TSTAK (без АКБ та ЗП) (DCG409VSNT)
- В наявності 1 од.
- Код: DCG409VSNT







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина з регульованою частотою обертання оснащена технологією FLEXVOLT ADVANTAGE, яка в поєднанні з акумулятором XR FLEXVOLT робить інструмент більш потужним, ніж раніше.
Особливості:
Особливості:
- Унікальний електронний модуль з технологією ідентифікації акумулятора дозволяє інструменту розпізнавати, коли батарею XR FLEXVOLT підключено, і отримувати ще більше енергії.
- Сітчасті вкладки запобігають попаданню пилу у двигун, продовжуючи термін його служби.
- Шліфмашина має тонкий дизайн, вона покрита гумою, яка забезпечує зчеплення та зручне захоплення.
- Двопозиційна бічна рукоятка надійно лежить у руці, підвищує контроль над інструментом та полегшує роботу.
- Електронне гальмо - зупинка диска менш ніж за 2 секунди після вимкнення живлення.
- Електронна муфта - миттєва зупинка при заклинюванні оснастки.
- Електроніка - підтримка постійної потужності та оборотів під навантаженням.
- Плавний пуск знижує пускові струми під час запуску, виключає ривок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCG409VSNT |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, кейс, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, швидкозатискна гайка, регулятор обертів, знімний пилозбірник, захист від перегрівання |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


