Шліфувальна машина DeWALT 1500 Вт, 2800-10000 об/хв, d=125 мм, кейс (DWE4257KT)
- В наявності 1 од.
- Код: DWE4257KT




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeWalt DWE4257KT — компактна надійна кутова шліфувальна машина. Спеціалізується на різанні, зачищенні та шліфуванні металу та каменю. Інструмент використовується в будівельно-ремонтних і демонтажних роботах. DeWALT DWE4257KT — чудово збалансований інструмент.
Особливості:
- Електромеханічна запобіжна муфта
- Система "No-volt"
- Захист від перевантаження
- Активна система видалення пилу (DES)
- Антивібраційна бічна ручка
- Регулювання кожуха без ключа
- Низькопрофільний редуктор
- Вугільні щітки
- Обмотки статора з прямими виводами без використання клем (епоксидне покриття обмоток)
- Антиблокувальна конструкція фланців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWE4257KT |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Кутова шліфмашина, Регульований без ключа захисний кожух, Багатопозиційне антивібраційне бічне руків'я, Внутрішній і зовнішній фланці, Ключ для зміни диска, Кейс TSTAK, DWE46150 (кожух-адаптер DeWALT на пилосос), Алмазна чашка 125 мм, Додаткове руків'я |
| Максимальні обороти, об / хв | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, регулятор обертів |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


