Шліфувальна машина Milwaukee цанговая прямошлифмашина M18 FDGRB-0 (без АКБ та ЗП) (4933480952)
- Немає в наявності
- Код: 4933480952





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пряма шліфувальна машина Milwaukee M18 FUEL - 4933480952.
Включає:
Включає:
- Шліфувальна машина M18 FUEL
- З повзунковим перемикачем
- HD коробка
- Продуктивність провідного підключення аналогічна шліфувальній машині потужністю 1200 Вт.
- Блокування шпинделя — підвищення продуктивності шляхом зменшення потреби у 2 гайкових ключах RAPIDSTOP - зупиняє всі аксесуари менш ніж за 2 секунди
- Нижній кут відсіку для батареї – для кращого балансу та ергономіки порівняно з попередньою моделлю
- Універсальний приймач для аксесуарів 6 та 8 мм
- Тонкий дизайн ручки
- Знімний пилозахисний екран для запобігання попаданню сміття, що продовжує термін служби двигуна
- Гумова передня частина забезпечує максимальну зручність у користуванні
- Функція блокування лінії для запобігання автоматичному запуску ДНК нашої платформи FUEL перевизначає баланс бездротових технологій
- Безщітковий двигун MILWAUKEE POWERSTATE, акумулятор REDLITHIUM та електронний інтелект REDLINK PLUS забезпечують неперевершену потужність, час роботи та довговічність
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M18
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4933480952 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Діаметр диска | 50 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 27000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | прямі |


