Шліфувальна машина Milwaukee 230 мм AG 22-230/DMS (4933433630)
- В наявності
- Код: 4933433630





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості:
- Потужний двигун 2200 Вт для високої продуктивності
- Екстремально компактний дизайн, загальна довжина 485 мм і вага 5.1 кг для зручної роботи
- Ударостійкий захисний кожух
- Швидкий доступ до щіток двигуна для здійснення сервісу
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 2200
- Швидкість без навантаження (об/хв) 6600
- Діаметр диска (мм) 230
- Різьба шпинделя М 14
- Рівень шуму - 106 дБ
- Максимальна глибина різу - 68 мм
- Фланцева гайка FIXTEC - немає
- DMS(без блокування) - так
- LLO(з блокуванням) - немає
- Автобалансувальна система - немає
- Антивібраційна бічна рукоятка - немає
- Основне руків'я, що обертається - немає
- Вага (кг) 5.1 кг
Комплект поставки:
- Болгарка Milwaukee AG 22-230/DMS
- Захисний кожух
- Додаткове руків'я
- Фланець
- Фланцева гайка
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кабель - 4 м
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4933433630 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 6600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


