Шліфувальна машина Forte AG 11-125 VL, 1100Вт, 125мм (123609)
- Немає в наявності
- Код: 123609

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина Forte AG 11-125 VL - універсальний інструмент, який впорається з побутовими та професійними завданнями. Дана модель стане кращим вибором для різу габаритного металу товщиною стінки до 3 мм. Завдякі подовженій формі корпусу, високій потужності та посилиному захисту від пилу і бруду.
Переваги:
- Броньований ротор.
- Якісна фіксація обмотки стартора.
- Двопозиційна бічна ручка для чудового контролю, комфорту та універсальності.
- Потужний двигун (1100 Вт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 123609 |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, блокування шпинделя, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


