Шліфувальна машина Makita GA5030 125мм, 720Вт, 11000об/хв, 1.8кг (GA5030R)
- В наявності 1 од.
- Код: GA5030R





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна, але потужна КШМ, що дозволяє працювати однією рукою. Маленький діаметр корпусу для зручності роботи. Для підвищення зручності в роботі, кут нахилу бокової ручки збільшений по відношенню до корпусу редуктора на 10 градусів у порівнянні з попередніми моделями. Лабіринтна конструкція захищає всі підшипники від пилу та будівельного сміття.
Особливості:- Функція запобігання повторного запуску. Блокує випадковий запуск навіть за умови підключення інструмента до мережі живлення при ввімкненому вимикачі.
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту.
- Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту.
- Кнопка вимикача розташована так, щоб її можна було перемикати однією рукою
- Ергономічна бічна ручка, розташована під кутом 20°. Кут нахилу бічної ручки до корпусу редуктора збільшили зі звичних 10°, щоб полегшити роботу.
- Надійний високоякісний теплостійкий електродвигун.
- Міцна і надійна конічна передача забезпечує більш тривалий термін служби інструменту.
- Система подвійного захисту від проникнення пилу повністю захищає кулькові підшипники, зубчасту передачу і двигун від бруду та пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GA5030R |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


