Шліфувальна машина DeWALT 1200 Вт, 11000 об/хв, d=125 мм (DWE4217)
- В наявності 1 од.
- Код: DWE4217






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeWalt — мала кутова шліфувальна машина, ідеально підходить для різання, шліфування металу та каменю або інших завдань з ремонту.
Шліфувальна машина має трипозиційну бічну ручку для додаткового контролю й безпеки, а також дає змогу регулювати захисний кожух без потреби ключа.
Особливості:
- Плавний пуск
- Система пиловидалення відбирає більшість частинок із потоку повітря, що проходить через двигун, запобігаючи абразивному зносу та пошкодженню ізоляції
- Двигун зі збільшеним ККД і зміненою конструкцією профілю редуктора дає змогу виконувати широкий спектр робіт
- Чудова ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує зручніше захоплення
- Низькопрофільний корпус редуктора для роботи у важкодоступних місцях
- Антивібраційна бічна ручка для більшої зручності користувача
- Нова конструкція захисного кожуха дає змогу без ключа встановлювати та знімати захисний кожух для підвищення експлуатаційної гнучкості
Диск не входить до комплектації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWE4217 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


