Шліфувальна машина GTM AG150/1500P 1500Вт (F83121)
- В наявності 1 од.
- Код: F83121



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM AG-125/900(M) - компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 1500 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана посиленим редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. Максимальний діаметр відрізних кругів при роботі складає 150 мм.
Болгарка GTM AG150/1500P комплектується захисним кожухом і 3-позиційної рукояткою.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина GTM AG150/1500P
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F83121 |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Гарантійний талон, Інструкція, КШМ, Ключ, Шестигранник |
| Максимальні обороти, об / хв | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю |
| Особливості | пилозахист |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


