Шліфувальна машина Forte для стiн DWS-225-VLВ (91677)
- Немає в наявності
- Код: 91677

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91677 |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Діаметр диска | 215 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина |
| Максимальні обороти, об / хв | 1700 об/хв |
| Мoдель | для стiн DWS-225-VLВ |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для стін і стель |
| Особливості | регулятор обертів, телескопічна |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | полірувальні |


