Шліфувальна машина Stanley кутова FATMAX, 1100 Вт, 3000-11000 об/хв, 125 мм, 2.2 кг (FMEG225VS)
- В наявності 1 од.
- Код: FMEG225VS







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості FMEG225VS
✔ Потужний двигун 1100 Вт для виконання робіт.
✔ Металева коробка передач для довговічності та міцності.
✔ Тригер із замком для більшої безпеки, щоб уникнути випадкового включення.
✔ Зручна та проста у використанні кнопка блокування шпинделя.
✔ Швидкий доступ до заміни щіток.
✔ 2-позиційна бічна ручка забезпечує більший комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FMEG225VS |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, регулятор обертів |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


