Шліфувальна машина HAISSER GA-20, 180мм 2000W (127297)
- Немає в наявності
- Код: 127297

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична кутова шліфувальна машина HAISSER GA-20 призначена для сухого очищення та різання металевих або мармуровіх поверхонь, очищення металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів за допомогою зачистних або відрізних кругів (дисків) При використані спеціальних насадок можна використовувати КШМ для чищення предметів від фарби.
Переваги:
- Двигун з мідною обмоткою
- Вугільна щітка зовні
- Висока потужність та продуктивність
- Мережевий кабель 3 м з ліпучкою
- 3-позиційна бічна ручка для контролю та комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 127297 |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 8500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


