Шліфувальна машина DeWALT 1700 Вт, 2200-10500 об/хв, d=125 мм (DWE4357)
- В наявності 1 од.
- Код: DWE4357





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DWE4357 — мережева кутова шліфувальна машина DeWALT із регулюванням обертів на базі високотехнологічного безщіткового двигуна потужністю 1700 Вт.
Топова КШМ із передовими технічними рішеннями:
Топова КШМ із передовими технічними рішеннями:
- Система повітряного охолодження двигуна Ejection System;
- Система захисту від навантажень E-Clutch;
- Система захисту від випадкового ввімкнення No-Lock On;
- Система зупинки руху диска Kickback Brake, а також Lanyard Ready та One-Touch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWE4357 |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), світло |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 10500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, швидкозатискна гайка, регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), захист від перегрівання |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


