Шліфувальна машина GTM 125мм AG125/900VS 900Вт, 4000-11000об/хв, М14 (AG125/900VS)
- В наявності 1 од.
- Код: AG125/900VS


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AG125/900VS |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для стін і стель, для труб |
| Особливості | регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


