Шліфмашина кутова Metabo W 850-125 125мм 850Вт 11500об·хв 1.8кг
- В наявності 1 од.
- Код: 603608000



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина
Надійна, універсальна і вигідна: потужна кутова шліфмашина для будь-яких завдань. Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень. Захисний кожух із захистом від провертання. Захист від повторного пуску після збою енергопостачання.
Додаткова інформація:- Шліфування поверхні - 8 m/s²
- Погрішність виміру К - 1.5 m/s²
- Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки - 2.5 m/s²
- Погрішність виміру К - 1.5 m/s²
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 603608000 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація, ключ під два отвори, опорний фланець, гайка з двома торцевими отворами |
| Максимальні обороти, об / хв | 11500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


