Шліфувальна машина Forte полірувальна P 16-180 С, 1600Вт, 4кг (130906)
- Немає в наявності
- Код: 130906

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130906 |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для авто |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | полірувальні |


