Шліфувальна машина Makita M9003
- Немає в наявності
- Код: M9003

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Makita M 9003:
переваги
переваги
- Ергономічний корпус інструменту розроблено з урахуванням форми руки
- Модель початкового рівня: для звичайного шліфування та видалення задирок у домашніх умовах.
- Оптимальний захист від пилу та піску завдяки лабіринтним ущільненням.
- Обладнана м'якою ручкою для більшого контролю та комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M9003 |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


