Шліфувальна машина KING TONY пневматична, 22000 об/хв, 75 мм (33C14-100)
- Немає в наявності
- Код: 33C14-100

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33C14-100 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Живлення | повітря |
| Комплектація | шліфувальна машина, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 22000 об/хв |
| Мoдель | пневматична, 22000 об/хв, 75 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Призначення | професійні |
| Тип | болгарки (КШМ) |


