Шліфувальна машина Black&Decker 200 Вт, 8000-13000 об/хв, вага 1.58 кг (BEW200)
- Немає в наявності
- Код: BEW200







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості BEW200
✔ Лідер ринку побутового інструменту в своєму класі по співвідношенню «потужність/продуктивність/ціна».
✔ Зручна і легка в управлінні та використанні.
✔ Шліфувальні підошви: вібраційна (тип «утюг») і ексцентрикова. Кріплення шліфпаперу «липучка».
✔ Спеціальна вставка для «детальної» обробки.
✔ Швидкість холостого ходу з регулюванням в діапазоні 8000 - 13000 хід/хв.
✔ Зручна ергономіка корпусу для завхвату як «зверху» так і «за корпус».
✔ Ємний пилозбірник в комплекті.
✔ Пиловідведення, яке при необхідності підключається до пилососа - Ваше робоче місце завжди в ідеальному порядку.
✔ Гумові накладки на корпусі.
✔ Захист від пилу двигуна і пускової кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BEW200 |
| Вага (кг) | 1.58 кг |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пилозбірник - 1 шт, Спеціальна вставка для «детальної» обробки - 1 шт, Шліфувальна платформа: вібрац |
| Максимальні обороти, об / хв | 13000 об/хв |
| Мoдель | 200 Вт, 8000-13000 об/хв, вага 1.58 кг |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | вібраційні |


